Steam 100 TL Cüzdan Kodu
Steam 100 TL Cüzdan Kodu
Steam Cüzdan Kodu
Steam 100 TL Cüzdan Kodu
308.99 TL
%3 İNDİRİM
BENZER ÜRÜNLER
Kullanıcı Yorumları Yorum Yaz
DEMET İ.
11-01-2022 18:25

Şu ana kadar hiçbir sorun yaşamadım. Ne zaman yardım istesem hemen geri dönüş yapıyorlar.

NURETTİN Y.
20-12-2021 04:12

Hem uygun fiyatlarla kod alabiliyorum hem de çekilişlere katılıp hediye kazanabiliyorum. Sayenizde oyun çok daha zevkli oluyor teşekkür ederim.

YAKUP İ.
20-11-2021 16:49

Steam cüzdan kodu alırken hiçbir sorun yaşamıyorum. Üstelik fiyatlar da gayet uygun.

ESRA J.
06-11-2021 22:47

Hiç tereddüt etmeden cüzdan kodu satın alabileceğiniz bir site. Ben çok memnun kaldım.

SEMA S.
02-11-2021 10:09

Sitede sürekli indirim oluyor. Bu indirimlerden kaç kez faydalandığımı sayamadım bile. Kesinlikle öneririm.

FIRAT Y.
09-10-2021 20:12

Sürekli alışveriş yaptığım bir site. Aldığım Cüzdan Kodu hemen gönderiliyor.

ABDULLAH Ğ.
02-10-2021 12:59

Eğer steam cüzdan kodu almayı düşünüyorsanız bu siteden başka yere gitmeyin. Resmen hiçbir alışverişimde sorun yaşamadım.

ZERİN Ü.
28-09-2021 16:20

Hem kampanya hem indirim hem de hızlı gönderim sağlıyorlar. Teşekkür ederim.

LEYLA B.
01-04-2022 01:28

Birkaç dakika içerisinde steam cüzdan kodu alabileceğiniz bir site. Yetkililer çok ilgili hemen geri dönüş yapıyorlar.

DURAN Ü.
27-03-2022 14:04

Gece 4 satın aldığım cüzdan kodu bile hemen gönderildi. Gerçekten mükemmel bir site.

OKTAY T.
12-02-2022 00:43

Zaman zaman indirim uygulanması uygun olan fiyatları daha da uygun yapıyor, çok iyi bence.

ELİF O.
20-09-2021 18:34

Düşük fiyatlarla cüzdan kodu satın alabildiğim bir site. Hemen göndererek beni şaşırttılar. Herkese tavsiye ediyorum.

Nasıl Kullanılır?
  • 1Steam platformuna “Kullanıcı Adı” ve “Şifre” bilgileri girilerek giriş yapılmalıdır
  • 2Açılan arayüzde üst bölümde yer alan “Oyunlar” sekmesi açılmalıdır
  • 3Buradan “Steam Cüzdan Kodu Kullan” seçeneğine geçiş yapılmalıdır
  • 4Son aşamada açılan sayfanın ilgili bölümünde yer alan alana haneli kodu yapıştırmak ve “Devam Et” butonunu tıklamak yeterli olacaktır
Açıklamalar

Steam 100 TL Cüzdan Kodu Satın Al

Steam 100 TL Cüzdan Kodu satın al hizmeti sayesinde kolaylıkla Steam Cüzdan Kodu satın alabileceğin Gamer Dünyası’nda alışveriş yapmak çok avantajlı. Oyun zamları nedeniyle artan fiyatlar sonucu, oyuncular kolay ve ucuza kod satın alma yöntemlerine yöneldiler. Bu durumda Gamer Dünyası, en düşük komisyonlara sahip kod satışları gerçekleştiren platformlar arasında en önde gelen web sitesidir. Steam’de en popüler oyunlardan en basit oyunlara kadar pek çok oyun bulmak mümkündür. Korku, aksiyon, macera, çok oyunculu, tek oyunculu, basit eğlence, piksel oyunlar ve eski Atari oyunlarının bilgisayara uyarlanmış versiyonları gibi en güzel oyunları satın alabileceğiniz Steam, cüzdan mantığı kullanan dijital oyun dağıtım platformudur. Günümüzde fiziksel oyun CDleri yerine Steam’de oyun satın alarak anında hesabınıza ekleyip bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Steam 100 TL Cüzdan Kodu satın alma avantajlarından faydalanarak Steam’den indirimli ya da düz oyun satın alabilirsiniz. Özellikle ilkbahar, yaz, sonbahar ve kış aylarında gerçekleştirilen özel indirim dönemlerinden Steam Cüzdan Kodu satın alarak indirimli oyunları kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Satın aldığınız oyunları Steam Deck’ten veya direkt bilgisayarınızdan oynayabilirsiniz. Çıktığı günden bu yana en popüler dijital oyun dağıtım şirketlerinden biri olan Steam’de hesaplarınızın seviyelerini yükseltmek ve profil vitrinlerinden faydalanmak için koleksiyon kartları satın alabilir, profilinizi için arka plan ve ifadeler satın alarak hesabınızı zenginleştirebilirsiniz.

Steam 100 TL Cüzdan Kodu Nasıl Satın Alınır

Steam 100 TL Cüzdan Kodu nasıl satın alınır sorusu uygun fiyatlı kod alıcılarının odak noktasıdır. Pek çok oyun ve dijital platform cüzdan kodlarının satışını en uygun fiyatlarla gerçekleştiren Gamer Dünyası’nda hemen kod satın işlemlerinizi gerçekleştirerek oyun dünyasında yer alan binlerce oyundan istediklerinizi satın alabilirsiniz. Bunun için bir Steam ve Gamer Dünyası hesabına sahip olmanız yeterlidir. Ana sayfada yer alan “E-pin/Kod” sekmesinden Steam Cüzdan Kodunu seçerek önünüze çıkan sayfadan istediğiniz kadar cüzdan kodunu sepetinize ekleyebilirsiniz. Daha sonrasında sepetinizi onaylayarak satın alım işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Ardından e-postanıza mail olarak gönderilen kodları kopyalayıp Steam’de aktive edebilirsiniz.

Güvenli Steam 100 TL Cüzdan Kodu satın alma imkanını en düşük komisyonlarla sağlayan Gamer Dünyası ile cebinizi zorlamadan uygun fiyatlarla kod satın alabilirsiniz. Dijital oyun dağıtım platformları arasında yıllardır zirvedeki yerini koruyan Steam’de yer alan koleksiyonunuzu genişletebilirsiniz. Steam cüzdan kodu ile satın alabileceğiniz bazı içerikler şunlardır:

  • Oyunlar
  • Yazılımlar ve programlar
  • Koleksiyon kartları (koleksiyon yapmak veya işleyip rozet elde ederek Steam hesap seviyesini yükseltmek için)
  • Profil duvar kağıtları
  • İfadeler
  • Oyun içi kaplama ve diğer içerikler

Ucuz Steam 100 TL Cüzdan Kodu Satın Al

Ucuz Steam 100 TL Cüzdan Kodu satın al denildiğinde akla ilk gelen platform olan Gamer Dünyası, tüm oyuncular için en avantajlı fiyatları sunuyor. Ucuza oyun olmanın çok zor olmaya başlamasıyla birlikte platformlara özel para birimlerini kullanmak da zorlaşmıştır. Steam cüzdan ile satın aldığınız kodları hesabınızda aktive ederek en yola yoldan oyun satın alabilir ve harcadığınız miktara oranla Steam puanı kazanabilirsiniz.

 

Steam 100 TL Cüzdan Kodu satın alarak Steam’den oyun aldıkça kazandığınız Steam puanlarını pek çok şey için kullanabilirsiniz. Steam puan mağazasından oyunlara özel hareketli arka planlar, hareketli küçük profil arka planları, hareketli avatarlar ve çerçeveler satın alabilirsiniz. Ayrıca pek çok ifade ve mevsimsel olarak özel çıkan konsept profil setleri satın alarak profil görünümünüzü değiştirebilir, vitrin genişletmeleri satın alarak oyunlarınızı daha geniş çapta gösterme imkanına erişebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

100 TL Steam Cüzdan Kodu 106.05 TL'dir.

Steam içerisinde yer alan birçok oyun ve oyun içi ekipmanları 100 TL Steam Cüzdan koduna satın alabilirsiniz.

Gamer Dünyası güvencesi ile ucuza 100 TL Steam Cüzdan Kodu satın alabilirsiniz.

En ucuz 100 TL Steam Cüzdan Kodu fiyat garantisi ile Gamer Dünyasından satın alabilirsiniz.

Gamer Dünyası sitesinden anında 100 TL Steam Cüzdan Kodu alabilirsiniz.

100 TL Steam Cüzdan Kodu Gamer Dünyası sitesi üzerinden hızlı bir şekilde satın alınabilir.