Steam 10 TL Cüzdan Kodu
Steam 10 TL Cüzdan Kodu
Steam Cüzdan Kodu
Steam 10 TL Cüzdan Kodu
0.00 TL
BENZER ÜRÜNLER
Kullanıcı Yorumları Yorum Yaz
DEMET İ.
11-01-2022 18:25

Şu ana kadar hiçbir sorun yaşamadım. Ne zaman yardım istesem hemen geri dönüş yapıyorlar.

NURETTİN Y.
20-12-2021 04:12

Hem uygun fiyatlarla kod alabiliyorum hem de çekilişlere katılıp hediye kazanabiliyorum. Sayenizde oyun çok daha zevkli oluyor teşekkür ederim.

YAKUP İ.
20-11-2021 16:49

Steam cüzdan kodu alırken hiçbir sorun yaşamıyorum. Üstelik fiyatlar da gayet uygun.

ESRA J.
06-11-2021 22:47

Hiç tereddüt etmeden cüzdan kodu satın alabileceğiniz bir site. Ben çok memnun kaldım.

SEMA S.
02-11-2021 10:09

Sitede sürekli indirim oluyor. Bu indirimlerden kaç kez faydalandığımı sayamadım bile. Kesinlikle öneririm.

FIRAT Y.
09-10-2021 20:12

Sürekli alışveriş yaptığım bir site. Aldığım Cüzdan Kodu hemen gönderiliyor.

ABDULLAH Ğ.
02-10-2021 12:59

Eğer steam cüzdan kodu almayı düşünüyorsanız bu siteden başka yere gitmeyin. Resmen hiçbir alışverişimde sorun yaşamadım.

ZERİN Ü.
28-09-2021 16:20

Hem kampanya hem indirim hem de hızlı gönderim sağlıyorlar. Teşekkür ederim.

LEYLA B.
01-04-2022 01:28

Birkaç dakika içerisinde steam cüzdan kodu alabileceğiniz bir site. Yetkililer çok ilgili hemen geri dönüş yapıyorlar.

DURAN Ü.
27-03-2022 14:04

Gece 4 satın aldığım cüzdan kodu bile hemen gönderildi. Gerçekten mükemmel bir site.

OKTAY T.
12-02-2022 00:43

Zaman zaman indirim uygulanması uygun olan fiyatları daha da uygun yapıyor, çok iyi bence.

ELİF O.
20-09-2021 18:34

Düşük fiyatlarla cüzdan kodu satın alabildiğim bir site. Hemen göndererek beni şaşırttılar. Herkese tavsiye ediyorum.

Nasıl Kullanılır?
  • 1Steam platformuna “Kullanıcı Adı” ve “Şifre” bilgileri girilerek giriş yapılmalıdır
  • 2Açılan arayüzde üst bölümde yer alan “Oyunlar” sekmesi açılmalıdır
  • 3Buradan “Steam Cüzdan Kodu Kullan” seçeneğine geçiş yapılmalıdır
  • 4Son aşamada açılan sayfanın ilgili bölümünde yer alan alana haneli kodu yapıştırmak ve “Devam Et” butonunu tıklamak yeterli olacaktır
Açıklamalar

Steam 10 TL Cüzdan Kodu Satın Al

Steam 10 TL Cüzdan Kodu satın al fırsatları Gamer Dünyası’nda sizleri bekliyor! Steam, çıkışından bu yana milyonlarca kullanıcıya ev sahipliği yapan dijital oyun dağıtım platformudur. Steam binlerce oyunun satışını gerçekleştirmektedir ve dünyadaki hemen hemen her oyuncunun mutlaka Steam hesabı vardır. Günümüzde pek çok oyun dağıtım platformu olsa da aralarında en iyi istemciye ve sisteme sahip olanı Steam’dir. İste dünyaca ünlü markalar isterse en ufak oyun şirketleri olsun, Steam’de her türlü oyunu bulmak mümkündür. Steam’den satın alımlarınızı gerçekleştirmek için oyunları seçip sepetinize ekleyebilir ister kredi kartı ister Steam Cüzdan Kodu ile satın alımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Steam 10 TL Cüzdan Kodu satın alma hizmeti sunan Gamer Dünyası sizlere en düşük komisyonlu Steam Cüzdan Kodları sunmaktadır. Pek çok platformda olduğu gibi Steam’de de cüzdan mantığı mevcuttur. Satın aldığınız ve beğenmediğiniz oyunları 15 gün içinde ve 2 saatin altında oyun süresi olacak şekilde iade etmenize imkan sağlayan Steam sayesinde oyun iadelerinizi cüzdanınıza geri ekletebilir, kredi kartıyla satın aldıysanız ister kartınıza ister cüzdanınıza para aktarımını gerçekleştirebilirsiniz. Pek çok alışveriş sitesi Steam kodları satsa da Gamer Dünyası aralarında en düşük komisyonları sunmasıyla öne çıkmaktadır.

Güvenli Steam 10 TL Cüzdan Kodu Satın Alma

Güvenli Steam 10 TL Cüzdan Kodu satın alma imkanı sunan Gamer Dünyası sayesinde uzun süreler beklemeden kodlarınıza hemen erişebilirsiniz. Steam sadece oyun değil aynı zamanda yazılım, uygulama, program, oyun içinde mağazada satışa sunulan arka plan, koleksiyon kartları ve oyun içeriklerini satın alabilirsiniz. Steam Cüzdan Kodu satın alıp Steam hesabınızda aktive ettikten sonra istediğiniz oyunun rozetini alabilmek için koleksiyon kartları satın alabilir, bu kartları dönüştürerek hem oyuna özel ögeler elde ederken hem de Steam seviyenizi arttırabilirsiniz. Steam seviyeniz arttıkça daha fazla arkadaş ekleme ve profilde daha fazla vitrin sergileme özelliklerini açabilirsiniz.

Ucuz Steam 10 TL Cüzdan Kodu satın al hizmeti sayesinde aldığınız kodlardaki miktarı Steam cüzdanınıza aktardıktan sonra oyun satın alabilir ve Steam puanı kazanabilirsiniz. Steam puanları, profilleriniz için çeşitli görünümler elde etmenizi sağlar. Bunlar:

  • Hareketli avatarlar
  • Hareketli çerçeveler
  • Hareketli küçük profil arka planı
  • Hareketli profil arka planı
  • Düz profil arka planı

Ayrıca sohbet ve yorumlarda kullanabileceğiniz çeşitli ifade ve çıkartmaları satın alabilmenizi sağlar. Bu Steam puanlarını kullanarak arkadaşlarınızın profillerine ya da oyun incelemelerine topluluk ödülü verebilirsiniz. Bu ödüllerin puan değeri kadar gönderdiğiniz kişi de puan kazanacaktır. Ayrıca mevsimsel profil setleri alarak profilinizi renkli bir hale getirebilir, tarzınızı yansıtabilirsiniz.

Steam 10 TL Cüzdan Kodu Nasıl Satın Alınır

Steam 10 TL Cüzdan Kodu nasıl satın alınır sorusu en sık sorulan sorulardan biri olmakla birlikte cevaplanması en kolay sorudur. Steam Cüzdan Kodlarını Steam üzerinden de alabileceğiniz gibi uygun fiyatlarla Gamer Dünyası üzerinden satın alabilirsiniz. Steam’den alacağınız cüzdan kodları genellikle belli bir miktar arasında olduğundan düşük miktarsa kod satmamaktadırlar. Ancak Gamer Dünyası sayesinde en düşük miktarlarda Steam Cüzdan Kodu satın alabilirsiniz.

Steam 10 TL Cüzdan kodu pek çok bağımsız eğlence ve simülasyon oyunu için yeterli bir miktardır. Ayrıca koleksiyon kartı ve topluluk pazarındaki ögeleri kolaylıkla satın alabilir, eksik bakiyenizi tamamlayarak binlerce oyun ve yazılım satın alabilirsiniz. Koleksiyonunuzu genişleterek Steam seviyenizi yükseltebilir ve profilinize oyun vitrininden rozet vitrinine kadar pek çok vitrin yerleştirebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

10 TL Steam Cüzdan Kodu 10 TL'dir.

Steam içerisinde yer alan birçok oyun ve oyun içi ekipmanları 10 TL Steam Cüzdan koduna satın alabilirsiniz.

Gamer Dünyası güvencesi ile ucuza 10 TL Steam Cüzdan Kodu satın alabilirsiniz.

En ucuz 10 TL Steam Cüzdan Kodu fiyat garantisi ile Gamer Dünyasından satın alabilirsiniz.

Gamer Dünyası sitesinden anında 10 TL Steam Cüzdan Kodu alabilirsiniz.

10 TL Steam Cüzdan Kodu Gamer Dünyası sitesi üzerinden hızlı bir şekilde satın alınabilir.